Сумка шопер пляжна тканинна / вишивка машинна темно синя / Місто Код/Артикул 103806

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте.
Щодня людство, розвиваючись, робить величезні кроки назустріч прогресу та новим технологіям. Кожен з нас стає прагматичним, цілеспрямованим, завантаженим справами та обов'обов'язками. Альо, на жаль, від бурхливої діяльності людини потерпає наша найбільша цінність, наш спільний дім-планета Земля. Саме Ви, своїми маленькими позитивними вчинками зможете врятувати її та чистою та охайною подарувати наступним поколінням. У цьому відмінним помічником для Вас стане наша еко-сумка для побутових потреб, що не лише допоможе зберегти навколишнє середовище, а й зробить обов'язок ходити за покупками приємнішим.
Виготовлена з високоякісної тканини, така сумка точно стані не лише чудовою заміною неекологічних пластикових пакетів, а й здивує Вас своєю зносостійкістю та довготривалістю. Це незамінна річ для походу до магазину, зберігання промов вдома та в подорожах. Спеціально для Вашого задоволення ми натхненно витворили стримані та водночас автентичні дизайну та підібрали оптимальні розміри. Саме такий аксесуар зараз вважається модним в усіх країнах світу, адже тренд піклуватися про довкілля важливий кожному. Така побутова сумка - маст хев для сучасної людини!| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Жесткость | Мягкая |
| Отделка и украшения | Вышивка |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ручек | 40 мм |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Отделения | 1 основне, Потайна кишеня на блискавці |
| Плотность | 220 г/м2 |
| Состояние | новый |
| Тип | Шоппер |
| Тип сумки | Пляжний |
| Узори та принти | морська тематика |
| Цвет | зеленый |
| Ширина | 400 мм |
| Эргономичные ручки | Нет |
- Цена: 728 ₴





