Сумка-шопер пляжна / колір - сірий / машинна вишивка - якір / Код/Артикул 100579


Щодня людство, розвиваючись, робить величезні кроки назустріч прогресу та все новим технологіям. Кожен з нас стає прагматичним, цілеспрямованим, завантаженим справами та обов’язками. Але, на жаль, від бурхливої діяльності людини потерпає наша найбільша цінність, наш спільний дім-планета Земля.
Саме Ви, своїми маленькими позитивними вчинками зможете врятувати її та чистою та охайною подарувати наступним поколінням. У цьому відмінним помічником для Вас стане наша еко-сумка сумка- шопер для побутових потреб, що не лише допоможе зберегти навколишнє середовище, а й зробить обов’язок ходити за покупками приємнішим.
Виготовлена з високоякісної тканини, така сумка шопер точно стане не лише чудовою заміною неекологічних пластикових пакетів, а й здивує Вас своєю зносостійкістю та довготривалістю.
Це незамінна річ для походу до магазину, зберігання речей вдома та в подорожах. Спеціально для Вашого задоволення ми натхненно створили стримані та водночас автентичні дизайни та підібрали оптимальні розміри. Саме такий аксесуар зараз вважається модним в усіх країнах світу, адже тренд піклуватися про довкілля важливий кожному. Така побутова сумка шопер - маст хев для сучасної людини!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Эргономичные ручки | Нет |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Нет |
| Тип | Шоппер |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип ткани | Саржа |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ручек | 40 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Машинная стирка | Да |
| Отделения | 1 основне |
| Отделка и украшения | Вышивка |
| Плотность | 220 г/м2 |
| Ручки | Две |
| Состояние | новый |
| Стиль | Молодежный |
| Тип сумки | Пляжний |
| Узори та принти | морська тематика |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 555 ₴


