Сумка Шопер з вишивкою Серце України на голубому льоні, еко сумка, шопер, сумка з вишиванкою, сумка для покупок вишита Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Купити сумку шопер -- чудова ідея, адже це практично та зручно. А шопер з вишивкою це ще дуже красиво! Наша сумка-шопер з вишивкою легко переться, міцна та щільна.
Вишивка на шопері дуже якісна, виконана на сучасному швейному обладнанні, тож довго не втратить свій красивий зовнішній вигляд.
Текстильна еко сумка - шопер це ще й екологічний вибір.
Характеристики:
Ширина: 40 см
Висота: 40 см
Довжина ручок: 62 см
Матеріал: льон
Орнамент на сумці нанесений машинною вишивкою на найсучаснішому обладнанні
Можна прати при температурі 30 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Довжина ручок | 62 мм |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Льон |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Матеріал | Бавовна |
- Ціна: 600 ₴





