ПЛАВАЮЩИЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО НИЖНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РАЗВАЛЬНОГО РЫЧАГА JEEP CHEROKEE 5(KL) Chrysler 200,5090124А Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПЛАВАЮЩИЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО НИЖНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РАЗВАЛЬНОГО РЫЧАГА JEEP CHEROKEE 5 (KL) Chrysler 200, 5090124AA
Оригінальні номери:
CHRYSLER 05090120AB, 5090 120AA, 5090 120AB, 5090 124AA
Підходить на такі авто: JEEP CHRYSLER
Розміри:
Внутрішній діаметр 15,2 мм, довжина 62 мм
Зовнішній діаметр 50,8 мм, довжина посадкове 39 мм
Плаваючий сайлентблок, можно сказати що це наша унікальна розробка, в чому унікальність спитаєте Ви, але ж на ринку їх представлено велика кількість, а саме в тому що в середині сайлентблока поліуретан якісний не термопластичний і не капролон, тому при роботі підвіски яблуко не розбиває поліуретан при цьому не виникає тертя між металом, термін експлуатації на багато більший, що економить на заміні і самих сайлентблоках. Тому рекомендуємо замінити підвіску на поліуретан, як плаваючі так і звичайні сайлентблоки, що подовжить термін експлуатації підвіски.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | CHRYSLER 05090120AB, 5090 120AA, 5090 120AB, 5090 124AA |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | CHRYSLER 05090120AB, 5090 120AA, 5090 120AB, 5090 124AA |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 39 мм |
| Высота внутренняя | 62 мм |
| Диаметр внутренний | 15.2 мм |
| Диаметр внешний | 50.8 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Jeep, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Cherokee |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
- Цена: 1 378 ₴




