ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА ПОДВЕСКИ RIVIAN R1T R1S 2022 2023 2024 PT00001912 OEM Код/Артикул FW777515S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА ПОДВЕСКИ RIVIAN R1T R1S 2022 2023 2024 PT00001912 OEM
Оригінальні номери:
PT00001912 OEM
Підходить на такі авто: RIVIAN
RIVIAN R1S
RIVIAN R1T
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 42 мм
Зовнішній діаметр 51,2 мм, довжина посадкова 28мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | PT00001912 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | PT00001912 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 28 мм |
| Высота внутренняя | 42 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 51.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
- Цена: 870 ₴









