Гусеничний сходовий підйомник «JOLLY STANDARD» Код/Артикул D5000020

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Сходовий гусеничний підйомник - пристрій для переміщення людини в інвалідному кріслі по сходах всередині і зовні будинків.
Гусеничний підйомник підходить для більшості моделей інвалідних колясок. Обладнаний зручним і безпечним кріпленням для фіксації інвалідного крісла, а також ременем безпеки.
Підйомник оснащений контролером плавного запуску і зупинки. Може долати до 50-ти поверхів на 1 заряді батареї.
Для розвороту підйомника досить майданчики розміром 97 х 97 см. Максимальний подоланий кут нахилу становить 35ᵒ
Підйомник пересувається досить швидко завдяки стійким маленьким колесам. Пульт управління на тримачі обладнаний світловим індикатором заряду батареї і нахилу, а також кнопкою екстреної зупинки і ключем.
Для зручного транспортування та зберігання пристрій можна розібрати на 2 частини. Легко вміщається в багажник легкового автомобіля.
Характеристики
Вид: електричний
Призначення: пересування на інвалідному візку по сходах
Конструкція: розбірна
Матеріал: метал
Висота, (см): 16,2 (основи від підлоги)
Ширина, (см): 30,5
Довжина, (см): 95,7
Площа для розвороту підйомника, (см): 97 х 97
Максимальна висота сходинки, (см): 18
Швидкість підйому: 5,7 м / хв
Акумулятор, (В; Ач): 12; 24
Час заряду акумулятора, (ч): 8
Максимальний кут нахилу, (град.): 35
Ресурс роботи від однієї зарядки: 50 поверхів (1000 кроків)
Зарядка від мережі (автомоб. Адаптера): так
Кнопка миттєвої зупинки: так
Вага, (кг): 52
Максимальне навантаження, (кг): 130
Гарантійний термін, (міс.): 12
Гарантія на акумулятор, (міс.): 6
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна-виробник: Італія
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Вантажопідйомність | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Привід | Електричний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип підйомника | Гусеничний сходовий |
| Функція екстрений спуск | Так |
| Функція екстреної зупинки | Так |
| Швидкість підйому/опускання | 6 м/сек |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 239 999 ₴





