Електричний підйомник з механічним регулюванням ширини бази Код/Артикул OSD-1795V

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Електричний підйомник з механічним регулюванням ширини бази
Призначений для підйому, пересаджування і транспортування людей, які вимагають особливого догляду і не можуть пересуватися самостійно. Можливий підйом пацієнта з підлоги.
Підйомник оснащений потужним і тихим електроприводом виробництва Linak® (Данія), який працює від заряду акумуляторної батареї. Час повного заряду акумулятора 12 годин.
Пульт дистанційного керування дозволяє легко і плавно піднімати або опускати пацієнта. У разі повного розряду акумулятора під час роботи передбачена можливість екстреного опускання.
Ширина бази підйомника дозволяє переміщати пацієнта через стандартні дверні отвори.
Можливість збільшення ширини бази за допомогою механічного ножного важеля забезпечує стійкість підйомника і безпеку пацієнта при підйомі або опусканні. Задні колеса 5 "з гальмами дозволяють зафіксувати підйомник на місці.
Максимальне навантаження складає 160 кг.
Підходить для використання в лікарняних і домашніх умовах.
Характеристики
Вид: електричний
Призначення: підйом, пересаджування і транспортування пацієнтів
Конструкція: розбірна
Матеріал: сталь
Висота, (см): 142 - 192
Ширина, (см): 59 - 87
Колеса, (дюйми): 5
Час заряду акумулятора, (ч): 12
Зарядка від мережі (автомоб. Адаптера): так
Вага, (кг): 39
Максимальне навантаження, (кг): 160
Гарантійний термін, (міс.): 12
Гарантія на акумулятор, (міс.): 6
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна-виробник: Китай
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Привід | Електричний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип підвісу (люльки) | Підвіс-гамак |
| Тип підйомника | Мобільний |
| Функція екстрений спуск | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 1920 мм |
- Ціна: 59 999 ₴







