ПОЛИУРЕТАНОВЫЕ САЙЛЕНТБЛОКИ + ВТУЛКИ ЗАДНЕЙ ПОДВЕСКИ RENAULT DUSTER, KAPTUR, 8200841004 КОМПЛЕКТ Код/Артикул FW777385K

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЕ САЙЛЕНТБЛОКИ + ВТУЛКИ ЗАДНЕЙ ПОДВЕСКИ RENAULT DUSTER, KAPTUR, 551119305R, 8200841004
Ціна за комплект. (12шт. + 2 втулки)
Оригінальні номери:
DACIA 55 11 193 05R, 551119305R,
RENAULT 82 00 841 004, 8200841004
NISSAN 55110-00Q0A, 55111-00Q0A
DACIA 82 00 839 121
NISSAN 52161-00Q0A
RENAULT 82 00 839 121
NISSAN 54614-00Q0A, 56315-00Q0C
RENAULT 562300111R
Підходить на такі авто: RENAULT DACIA NISSAN
DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип
RENAULT DUSTER (HS_), DUSTER (HM_)
Nissan Terrano 5 gen. (R52) Кроссовер (2013-2020)
Renault Kaptur (XHA) (2016-2022)
Розміри: сайлентблок поздовжнього важеля - 2шт.
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 56 мм,
Зовнішній діаметр 52,2 мм, довжина 40 мм
Розміри: сайлентблок поперечного важеля - 10шт.
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 40 мм,
Зовнішній діаметр 34,6 мм
Розміри: втулка стабілізатора заднього - 2шт.
Внутрішній діаметр 11 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | DACIA 55 11 193 05R, 551119305R, RENAULT 82 00 841 004, 8200841004 NISSAN 55110-00Q0A, 55111-00Q0A DACIA 82 00 839 121 NISSAN 52161-00Q0A RENAULT 82 00 839 121 NISSAN 54614-00Q0A, 56315-00Q0C RENAULT 562300111R |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 56 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 52.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Terrano, Duster |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
- Цена: 6 020 ₴






