ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА + САЙЛЕНТБЛОК РЫЧАГА ПЕРЕДНЕГО RENAULT DUSTER, CAPTUR, KAPTUR, NISSAN TERRANO 5 К-Т Код/Артикул FW777384K

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА ПЕРЕДНЕГО СТАБИЛИЗАТОРА + САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА RENAULT DUSTER, CAPTUR, KAPTUR, NISSAN TERRANO 5, 8200852550 546114237R
Ціна за комплект.
Оригінальні номери:
RENAULT 54 61 142 37R
DACIA 54 61 142 37R
DACIA 8200852550
RENAULT 8200852550
RENAULT 54 56 027 88R, 54 50 128 15R SK, 54 50 128 15R,
DACIA 54 50 116 97R SK, 54 50 116 97R, 54 56 027 88R
NISSAN 54500-00Q1G, 54500-00Q1J, 54500-00Q2A, 54500-00Q2C, 54501-00Q1L, 54501-00Q2A
RENAULT 545000138R, 545001225R, 545001535R, 545006542R, 545011697R, 545012815R, 545016746R, 545019969R, 545040280R, 545046613R, 545055097R, 545055413R, 545602788R
Підходить на такі авто: RENAULT DACIA NISSAN
DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), CAPTUR II (HF_)
Duster (HSA/M_) 2.0 [F4R 400; F4R 402; F4R 403] 135 л.с. Бензиновый Код двигателя: F4R402, F4R405 Duster (HSA/M_) 1.6 16V [K4M 616] 102 л.с. Бензиновый 2012 - наст. время
Duster (HSA/M_) 2.0 4x4 [F4R] 135 л.с. Бензиновый 2012 - наст. время Код двигателя: F4R402
Duster II 1.6 16V [K4M 696; K4M 690] 105 л.с. Бензиновый 2010 - наст. время Код двигателя: K4M Duster II 1.5 dCi [K9K 796] 86 л.с. Дизель 2010 - наст. время
Duster II 1.5 dCi [K9K 896] 107 л.с. Дизель 2010 - наст. время
Duster II 1.5 dCi 4WD [K9K 898] 107 л.с. Дизель
Duster II 1.6 16V 4WD [K4M 606] 105 л.с. Бензиновый
Duster II 1.6 16V Flexifuel [K4M 696] 105 л.с. Бензиновый
Nissan Terrano 5 gen. (R52) Кроссовер (2013-2020)
Renault Kaptur (XHA) (2016-2022)
Розміри: втулка стабілізатора переднього - 2шт.
Внутрішній діаметр 18 мм
Розміри: сайлентблок переднього важеля - 4шт.
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 46 мм,
Зовнішній діаметр 37 мм, довжина 29 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | RENAULT 8200852550 RENAULT 54 56 027 88R, 54 50 128 15R SK, 54 50 128 15R, DACIA 54 50 116 97R SK, 54 50 116 97R, 54 56 027 88R NISSAN 54500-00Q1G, 54500-00Q1J, 54500-00Q2A, 54500-00Q2C, 54501-00Q1L, 54501-00Q2A |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 29 мм |
| Высота внутренняя | 46 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Dacia, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Terrano, Duster |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний диаметр | 18 мм |
| Марка | Nissan |
- Цена: 2 366 ₴



