ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЫЧАГА ЗАДНЕЙ / ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ RIVIAN R1S, R1T УСИЛЕННЫЙ Код/Артикул FW777500S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЫЧАГА ЗАДНЕЙ / ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ RIVIAN R1S, R1T УСИЛЕННЫЙ
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
Підходить на такі авто: R1S R1T
RIVIAN R1S
RIVIAN R1T
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 69 мм,
Зовнішній діаметр 70,2 мм, довжина 36 мм
Посилений з додатковою внутрішньою металевою втулкой, що не дає розриву і збільшує хід.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FW777500S |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 69 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 70.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
- Цена: 1 305 ₴






