ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО РЫЧАГА ВНЕШНИЙ VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 VAG 7H0501131A Код/Артикул FW777506S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО РЫЧАГА ВНЕШНИЙ VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 VAG 7H0501131A
Оригінальні номери:
VAG 7H0501131A
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN Т-5 Т-6
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN),
TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,, TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ),
TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH), TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,,
TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 75 мм,
Зовнішній діаметр 61,3 мм, довжина посадкова 50 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 7H0501131A |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | VAG 7H0501131A |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 50 мм |
| Высота внутренняя | 75 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 61.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Multivan, Caravelle, Transporter |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Transporter |
| Марка | Volkswagen |
- Цена: 1 015 ₴







