САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА (КОНФЕТКА) FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO 1061670 Код/Артикул FW777467S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА (КОНФЕТКА) FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO 1061670
Оригінальні номери:
FORD 1061670, 1304124, 1355130, 1355136, 250C30666821, 250JC23628200C, 3M51-5K896-AC, 4S4Z-5A968-AC, 4S4Z-5A969-AC, 98AG-5K896-AB, 9S4Z5A968A, 9S4Z5A969A, BD4S4Z5A969AC, BP4K28250J, YS4Z-5A968-AA, YS4Z-5A969-AA
MAZDA B35P-28-200, B35P-28-250, B39D-28-200, B39D-28-200A, B39D-28-250, B39D-28-250A, BBM4-28-200A, BBM4-28-200B, BBM4-28-250A, BBM4-28-250B, BP4K-28-200B, BP4K-28-200C, BP4K-28-200D, BP4K-28-200E, BP4K-28-200F, BP4K-28-200G, BP4K-28-200H, BP4K-28-200J, BP4K-28-200K, BP4K-28-250C, BP4K-28-250D, BP4K-28-250E, BP4K-28-250F, BP4K-28-250K, C236-28-200A, C236-28-200B, C236-28-200C, C236-28-250A, C236-28-250B, C236-28-250C, C2Y6-28-46X, C513-28-200, C513-28-250
NISSAN 55554-HA00A
VOLVO 30666331, 30666821, 31290297
Підходить на такі авто: FORD MAZDA VOLVO
FORD C-MAX (DM2), FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Фургон/універсал, FOCUS II Кабріолет, FOCUS III, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA I, KUGA I VAN
FORD ESCAPE
MAZDA 3 (BK), 3 Ліфтбек (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL)
VOLVO C30 (533), C70 II Кабріолет (542), S40 II (544), V50 (545)
Розміри:
Внутрішній діаметр 13,0 мм, довжина 141 мм
Зовнішній діаметр 59,8 мм, довжина 38 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VOLVO 30666331, 30666821, 31290297 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 38 мм |
| Высота внутренняя | 141 мм |
| Диаметр внутренний | 13 мм |
| Диаметр внешний | 60 мм |
| Совместимость с моделью | S40, V50, 3, C-Max, C30, #3, C70, Kuga, Focus |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Volvo, Ford |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | V50 |
| Марка | Volvo |
- Цена: 943 ₴



