ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 AMAROK VW 7H0 407 182 A VAG 2H0407182A Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 AMAROK VW 7H0 407 182 A VAG 2H0407182A
Оригінальні номери:
VW 7H0 407 182 A, 7H0407182A
VAG 2H0407182A, 7H0407182, 7H0407182A
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN Т-5 Т-6 AMAROK
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B)
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN),
MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN),
TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,, TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ),
TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH), TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,,
TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 64 мм,
Зовнішній діаметр 60,4 мм, довжина посадкова 44 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 2H0407182A, 7H0407182, 7H0407182A |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | VW 7H0 407 182 A, 7H0407182A VAG 2H0407182A, 7H0407182, 7H0407182A |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 44 мм |
| Высота внутренняя | 64 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.4 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Цена: 899 ₴







