САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ SKODA SEAT VOLKSWAGEN AUDI 1J0 407 181 Код/Артикул FW777209S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ SKODA SEAT VOLKSWAGEN AUDI 1J0 407 181
Оригінальні номери:
AUDI 1J0 407 181, 1J0 407 181 A, 1J0407181
SEAT 1J0 407 181, 1J0 407 181 A, 1J0407181
SKODA 1J0 407 181, 1J0 407 181 A, 1J0407181
VW 1J0 407 181, 1J0 407 181 A, 1J0407181
Підходить на такі авто: AUDI SEAT SKODA VOLKSWAGEN
AUDI A1 (8X1, 8XK), A1 Sportback (8XA, 8XF), A3 (8L1), TT (8N3), TT Roadster (8N9)
SEAT CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (1M1), Mii (KF1, KE1), TOLEDO II (1M2), TOLEDO IV (KG3)
SKODA CITIGO (NF1), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), FABIA III (NJ3), FABIA III Універсал (NJ5), OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), ROOMSTER (5J7), ROOMSTER Praktik (5J)
VW BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), BORA (9M2), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), NEW BEETLE (9C1, 1C1), NEW BEETLE Кабріолет (1Y7), POLO IV (9N_, 9A_), POLO IV Ліфтбек (9N2, 9N4), POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614), POLO V (6R1, 6C1), UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123), GOLF IV Van (1J1), GOLF VAN IV Variant (1J5), LOAD UP (121, 122, BL1, BL2)
Розміри:
Внутрішній діаметр 13,2 мм, довжина 41 мм
Зовнішній діаметр 60 мм, довжина 26 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 1J0 407 181 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 26 мм |
| Высота внутренняя | 41 мм |
| Диаметр внутренний | 13.2 мм |
| Диаметр внешний | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Skoda, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | TT, A3, Octavia, Leon, A1, Polo, Bora, Roomster, Toledo, Golf, Fabia, New Beetle, Cordoba, Ibiza |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | A3 |
| Марка | Audi |
- Цена: 630 ₴





