САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ПОЛИУРЕТАНОВИЙ HYUNDAI ix35, KIA SPORTAGE III, KIA Sorento III, 553112S410 Код/Артикул FW777496S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ПОЛИУРЕТАНОВИЙ HYUNDAI ix35, KIA SPORTAGE III, KIA Sorento III, 553112S410, 55311-2S400
Оригінальні номери:
HYUNDAI 553112S410, 553112S411, 553112S450, 553112S950, 553112Y101, 553112Y110
SACHS 316605
HYUNDAI 55311-2S400, 55311-2S450, 55311-2S950, 55311-2Y100, 55311-2Y101, 55311-2Y400, 55311-2Y450
KIA 55311-2S400, 55311-2S450, 55311-2S460, 55311-2S950, 55311-2S960, 55311-2Y100, 55311-2Y450, 55311-3U100, 55311-3W450, 55311-3W460, 55311-3W960, 55311-3W970
Підходить на такі авто: HYUNDAI KIA
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH)
KIA SPORTAGE III (SL)
KIA Sorento III (UM)
Розміри:
Внутрішній діаметр під болт d-16,2 мм L-43 мм
Зовнішній діаметр посадковий d-46,3 мм L-36 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | HYUNDAI 55311-2S400, 55311-2S450, 55311-2S950, 55311-2Y100, 55311-2Y101, 55311-2Y400, 55311-2Y450 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 43 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 46.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Kia, Hyundai |
| Совместимость с моделью | ix35, Sorento, Sportage |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | ix35 |
| Марка | Hyundai |
- Цена: 600 ₴





