ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОДВЕСКИ ПОЛУПРИЦЕПА ROR, WEWELER (L300 - 434) RD 43.860.103.10. Код/Артикул FW757792S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОДВЕСКИ ПОЛУПРИЦЕПА ROR, WEWELER (L300 - 434) RD 43.860.103.10.
Оригінальний номер:
RD 43.860.103.10.
Підходить на такі авто: ROR WEWELER
ROR, WEWELER (L300 - 434)
Trailer shock absorber ROR, WEWELER (L300 - 434)
Розміри:
Внутрішній діаметр 24,2мм, довжина 58 мм
Зовнішній діаметр 50 мм, довжина посадкове мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 43.860.103.10 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Диаметр внутренний | 24 мм |
| Диаметр внешний | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
- Цена: 600 ₴






