САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ НИЖНИЙ (ДЛЯ ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ) CHEVROLET CAPTIVA C100,C140 OPEL ANTARA Код/Артикул FW777497S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ НИЖНИЙ (ДЛЯ ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ)
Оригінальні номери:
Підходить на такі авто: CHEVROLET OPEL
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 55 мм
Зовнішній діаметр 37,6 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 22873264, 22873265, 96626433, 96626434 OPEL 4804655, 4804808 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 37.6 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Captiva |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Antara |
| Марка | Opel |
- Цена: 585 ₴





