САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ АМОРТИЗАТОРА-ПОДУШКИ КАБИНЫ (передняя подушка кабины) 73 1700 004 406, MAN TGA Код/Артикул FW757795S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ АМОРТИЗАТОРА-ПОДУШКИ КАБИНЫ (передняя подушка кабины) 73 1700 004 406, MAN TGA
Оригінальні номери:
SACHS 313077, 731700004406, 1770713002
SACHS : 73 1700 004 406
SACHS : 313 077
Wabco : 964 006 019 0
Wabco : 964 006 020 0
Підходить на такі авто:
MAN TGA/TGX/TGS
Розміри:
Внутрішній діаметр під болт ф12,2 мм L50 мм
Зовнішній діаметр посадковий ф43,3мм L29мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 731700004406 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 43.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | MAN |
| Совместимость с моделью | TGS, TGX |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | TGA |
| Марка | MAN |
- Цена: 570 ₴




