ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХНИЙ VOLKSWAGEN CADDY 2K0513029N SEAT INCA (6K9) Код/Артикул FW777405S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХНИЙ VOLKSWAGEN CADDY 2K0513029N SEAT INCA (6K9) 6K9513031C
Оригінальні номери:
SEAT 6K9513031B, 6K9513031C
VAG 6K9513031B, VW 6K9513031A, 2K5513029M, 2K5513029J, 2K0513029Q, 2K0513029P, 2K0513029N, 2K0513029L, 2K0513029H, 2K0513029G, 2K0513029A,
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN CADDY
SEAT INCA (6K9)
VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY ALLTRACK IV Мінівен (SAB), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK IV Фургон/мінівен (SAA)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 40 мм,
Зовнішній діаметр 35,1 мм, довжина 30 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 6K9513031B, VW 6K9513031A, 2K5513029M, 2K5513029J, 2K0513029Q, 2K0513029P, 2K0513029N, 2K0513029L, 2K0513029H, 2K0513029G, 2K0513029A, |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | SEAT 6K9513031B, 6K9513031C |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 30 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 35.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Seat |
- Цена: 510 ₴





