ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО НИЖНИЙ VOLKSWAGEN TRANSPORTER T-5 T-6 CADDY 7E0513029C Код/Артикул FW777192S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО НИЖНИЙ VOLKSWAGEN TRANSPORTER T-5 T-6 CADDY 7E0513029C
Оригінальні номери:
VW 7E0513029C, 7E0513029D, 7E0513029E, 7E5513029, 7E5513029A, 7E5513029C, 7E5513029D, 7E5513029E, 7H0513029D, 7H0513029E, 7H0513029F, 7H5513029C, 7H5513029D, 7H5513029E, 7LA513029, 7LA513029A, 7LA513029B, 7LA513029D, 7LA513029E
VAG 2K0 513 029 P VW 2K0 513 029 B, 2K0 513 029 F, 2K0 513 029 G, 2K0 513 029 H, 2K0 513 029 K, 2K0 513 029 L, 2K0 513 029 N, 2K0 513 029 P, 2K0 513 029 Q, 2K0 513 029 R, 2K3 513 029 C, 2K3 513 029 F, 2K3 513 029 K, 2K5 513 029 E, 2K5 513 029 F, 2K5 513 029 G, 2K5 513 029 H, 2K5 513 029 J, 2K5 513 029 K, 2K5 513 029 M, 2K5 513 029 N, 2K5 513 029 P, 2K5 513 029 R
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN TRANSPORTER CADDY
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN),
TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,, TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ),
TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH), TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,, TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ)
Caddy универсал III (2KB, 2KJ)
Caddy фургон III (2KA, 2KH)
VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ),
CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH),
CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ),
CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH),
CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB),
CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 40 мм,
Зовнішній діаметр 42,3 мм, довжина 30 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 2K0513029P VW 7E0513029C, 7E0513029D, 7E0513029E, 7E5513029, 7E5513029A, 7E5513029C |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 7LA513029, 7LA513029A, 7LA513029B, 7LA513029D, 7LA513029E VAG 2K0 513 029 P VW 2K0 513 029 B, 2K0 513 029 F, 2K0 513 029 G, 2K0 513 029 H, 2K0 513 029 K, 2K0 513 029 L, 2K0 513 029 N, |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 30 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 42.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Caddy |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 42.3 |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Мoдель | Transporter |
| Марка | Volkswagen |
- Цена: 510 ₴




