САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА (ПОЛУМЕСЯЦ) FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA 1061660 Код/Артикул FW777464S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА (ПОЛУМЕСЯЦ) FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA 1061660
Оригінальні номери:
FORD 1061660, 1136073, 1448127, 1502440, 1703206, 1752565, BV61-5500-BA, BV61-5500-BB, BV6Z5500A, BV6Z5500F
FORD 01061659, 1061659, 1061660, 1061662, 1073252, 1100977, 1113289, 1136072, 1317609, 1329730, 1329730S1, 1484033, 1503993, 1517403, 1524422, 1M51-5500-AA, 1M51-5500-AB, 1M51-5500-AC, 8M51-5500-AA, 8M51-5500-AB, 8M51-5500-BA, 8M51-5500-BB, 98AG-5500-AG, 98AG-5K067-AH, 98AG-5K067-AJ, 98AG-5K067-AK
MAZDA BBM228C10, BP4K28C10A, BP4K-28-C10B,
VOLVO 31201356, 31212503, 31212503S1, 31277305, 31277305S1, 8671921, 8671921S1
Підходить на такі авто: FORD MAZDA VOLVO
FORD C-MAX (DM2), FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Ліфтбек (DFW), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), KUGA I, MONDEO I Ліфтбек (GBP), MONDEO I Turnier (BNP), MONDEO II Ліфтбек (BFP), MONDEO II (BAP), MONDEO II Turnier (BNP), MONDEO III Ліфтбек (B4Y), MONDEO III (B5Y), MONDEO III Turnier (BWY), KUGA II (DM2), KUGA I VAN, KUGA II VAN FORD ESCAPE
MAZDA 3 (BK), 3 Ліфтбек (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL), 5 (CR), 5 (CW), CX-7 (ER)
VOLVO C30 (533), C70 II Кабріолет (542), S40 II (544), V50 (545)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 35мм
Зовнішній діаметр 36,4мм, довжина 28мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VOLVO 31201356, 31212503, 31212503S1, 31277305, 31277305S1, 8671921, 8671921S1 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 28 мм |
| Высота внутренняя | 35 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 36.4 мм |
| Совместимость с моделью | V50, S40, Mondeo, 3, C-Max, CX-7, C30, #3, C70, Kuga, Focus |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Volvo, Ford |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | V50 |
| Марка | Volvo |
- Цена: 480 ₴




