САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ ЗАДНЕГО ПРЯМОГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА FORD ESCAPE KUGA, HYUNDAI ix35, MAZDA 3 Код/Артикул FW777463S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ ЗАДНЕГО ПРЯМОГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА FORD ESCAPE KUGA, HYUNDAI ix35, MAZDA 3
Оригінальні номери:
FORD 1061668, 1105524, 1253735, 1388327, 1500111, 1686587, 1703145, 1712237, 1753556, 8V415K743AA, 98AG-5K743-AF, AV61-5K743-AB, BV61-5K743-AA, BV6Z-5500-D, BV6Z-5500-G, CV615K743-CNC, CV6Z5500C, CV6Z5500L, CV6Z-5500-M, YS41-5K743-AB, YS4Z-5500-DA
MAZDA BBM2-28-500A, BBP3-28-500A, BN8B28500, BN8B-28-500A, BP4K-28-500, BP4K-28-500C, BP4K-28-500D, BP4K-28-500E, C236-28-500A
NISSAN 55110-HA00A
VOLVO 30666072, 30683067 FORD 1061668, 1100983, 1105524, 1223958, 1231455, 1253735, 3M51-5K743-AB, 3M51-5K743-AC, 3M51-5K743-AD, 98AG-5K743-AF, YS41-5K743-AB
HYUNDAI 55253-2S000
KIA 55256-1H000, 55256-2G000
Підходить на такі авто: FORD MAZDA NISSAN VOLVO KIA
FORD C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Фургон/універсал, FOCUS II Кабріолет, FOCUS III, FOCUS III Фургон/хетчбек, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA I, KUGA II (DM2), KUGA I VAN, KUGA II VAN
FORD ESCAPE
MAZDA 3 (BK), 3 Ліфтбек (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL)
VOLVO C30 (533), C70 II Кабріолет (542), S40 II (544), V50 (545)
HYUNDAI GRANDEUR (HG), i30 (FD), i30 Універсал (FD), ix35 (LM, EL, ELH), i40 I CW (VF)
KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), MAGENTIS II (MG)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 35 мм
Зовнішній діаметр 32,4 мм, довжина 28 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | HYUNDAI 55253-2S000 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 28 мм |
| Высота внутренняя | 35 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 32.4 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Volvo, Hyundai, Kia, Ford |
| Совместимость с моделью | i40, V50, Focus, Kuga, ix35, C30, S40, i30, Ceed, I30, C70, C-Max |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | ix35 |
| Марка | Hyundai |
- Цена: 480 ₴



