Підложка серце з гербом (30х30 см) Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Характеристика
Матеріал
Ламіноване ДВП
Товщина
2,5мм
Колір
Білий, чорний
Підложка у вигляді серця з вирізбленим гербом України.
Підійде для декорування штучними чи живими квітами.
Також можна використовувати для будь-яких інших цілей.
Розміри:
30х30см
35х35 см
40х40 см
45х45 см
50х50см
Важливо!
На підложках білого кольору може залишатися легкий нагар, він легко витирається вологою серветкою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 300 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Дерево |
| Форма | Фигурная |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 168 ₴


