ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ЗАДНЕЙ ПОДВЕСКИ RENAULT DUSTER, KAPTUR, 551119305R, 8200841004 Код/Артикул FW777499S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ЗАДНЕЙ ПОДВЕСКИ RENAULT DUSTER, KAPTUR, 551119305R, 8200841004
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
DACIA 55 11 193 05R, 551119305R,
RENAULT 82 00 841 004, 8200841004
NISSAN 55110-00Q0A, 55111-00Q0A
Підходить на такі авто: RENAULT DACIA NISSAN
DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип
RENAULT DUSTER (HS_), DUSTER (HM_)
Nissan Terrano 5 gen. (R52) Кроссовер (2013-2020)
Renault Kaptur (XHA) (2016-2022)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 56 мм,
Зовнішній діаметр 52,2 мм, довжина 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | DACIA 55 11 193 05R, 551119305R, RENAULT 82 00 841 004, 8200841004 NISSAN 55110-00Q0A, 55111-00Q0A |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 56 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 52.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Terrano, Duster |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Duster |
| Марка | Renault |
- Цена: 841 ₴







