Підвісна гойдалка Новий Стиль, гойдалка для дітей Код/Артикул 0000595

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Підвісна дитяча гойдалка – ідеальне рішення для будинку або квартири. Наші майстри постаралися та зробили їх дизайн дуже стильним та сучасним. Такі гойдалки прикрасять не лише дитячу, а й вітальню чи будь-яку іншу кімнату. Вони дуже практичні, легко збираються та розбираються, так що ви запросто зможете взяти їх із собою на дачу, або повісити на вулиці для сімейної фотосесії.
При виробництві наших виробів застосовуємо лише якісні та безпечні матеріали – все розроблено з урахуванням особливих потреб маленьких користувачів. А дизайн настільки яскравий та барвистий, що навіть їхній зовнішній вигляд вже принесе вашій дитині море радості. Дитяча гойдалка для дому – чудовий подарунок для вашої дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 1 680 ₴





