ПЛАВАЮЩИЙ ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПОД РАЗВАЛЬНЫЙ РЫЧАГ FORD USA EXPLORER (U5_) FORD MONDEO V Код/Артикул FW777495S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПЛАВАЮЩИЙ ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПОД РАЗВАЛЬНЫЙ РЫЧАГ FORD USA EXPLORER (U5_) FORD MONDEO V
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD 2318383, 2318391, 5288321, 5288323, BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B, DG9C-3C270-CA, DG9C-5B758-AF, DG9C-5B758-AG, DG9C-5B759-AF, DG9C-5B759-AG, DG9Z-5B758-A, DG9Z-5B758-B, DG9Z-5B759-A, DG9Z-5B759-B, HG9Z-5B758-A, HG9Z-5B758-B
Підходить на такі авто: FORD
FORD USA EXPLORER,
FORD MONDEO V Ліфтбек (CD), MONDEO V Хетчбек (CE), MONDEO V Turnier (CF)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 55 мм
Зовнішній діаметр 47 мм, довжина посадкова 36мм
Плаваючий сайлентблок, можно сказати що це наша унікальна розробка, в чому унікальність спитаєте Ви, але ж на ринку їх представлено велика кількість, а саме в тому що в середині сайлентблока поліуретан якісний не термопластичний і не капролон, тому при роботі підвіски яблуко не розбиває поліуретан при цьому не виникає тертя між металом, термін експлуатації на багато більший, що економить на заміні і самих сайлентблоках. Тому рекомендуємо замінити підвіску на поліуретан, як плаваючі так і звичайні сайлентблоки, що подовжить термін експлуатації підвіски.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD 2318383, 2318391, 5288321, 5288323, BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Ford Motor Company HG9Z5B758B |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 47 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Mondeo |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Mondeo |
| Марка | Ford |
- Цена: 1 378 ₴








