ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО ВЕРХНЕГО КРИВОГО РЫЧАГА NISSAN X-TRAIL,ROGUE,QASHQAI, KADJAR Код/Артикул FW777485S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО ВЕРХНЕГО КРИВОГО РЫЧАГА NISSAN X-TRAIL, ROGUE, NISSAN QASHQAI, RENAULT KADJAR, 55120-JD000
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
NISSAN 55120-JD000, 55120-JD00B, 55120-JD04A
RENAULT 55 12 025 36R, 55 12 068 13R, 55120JD00B, 55120JD04A, NISSAN 55045-EN100, 55045-JD00A, 55110-1KD0A, 55110-EN100, 55120-5HA0A, 55120-5HA0B, 55120-EN100, 55120-JD000, 55120-JD00B, 55120-JD02B, 55120-JD03C, 55120-JD04A, 55120-JD05B, 55121-5HA0A, 55121-5HA0B, 55121-EN100, 55121-EN10A, 55121-JD000, 55121-JD00B, 55121-JD02B, 55121-JD03C, 55121-JD05B
RENAULT 551202536R, 551206813R, 55120-JD000, 55120JD00B, 55120JD04A, 551212916R, 551215061R
Підходить на такі авто: NISSAN RENAULT
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II Джип (J11, J11_)
NISSAN ROGUE
NISSAN X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
RENAULT KADJAR (HA_, HL_),
KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_)
Розміри:
Внутрішній діаметр ф14,2 мм L50 мм
Зовнішній діаметр ф 37,7 мм L36 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Nissan 55121JD05B; Renault 55120JD000 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 37.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | X-Trail, Koleos, Qashqai |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
- Цена: 525 ₴





