ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО НИЖНЕГО ПРЯМОГО РЫЧАГА NISSAN X-TRAIL,ROGUE,QASHQAI, REN KADJAR Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО НИЖНЕГО ПРЯМОГО РЫЧАГА NISSAN X-TRAIL, ROGUE, NISSAN QASHQAI, RENAULT KADJAR, 55045-JY00C
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
NISSAN 55045-JY00C, 55110-4BA0A, 55110-JD000, 55110-JD00A, 55110-JE20A, 55110-JE20B, 55110-JG000, 55110-JG00B, 55110JG00E, 55110JG01E, 55111-4BA0A, 55111-JD00A, 55111-JE20A, 55111-JE20B, 55111-JG00A, 55111-JG00B, 551A0-WL010, 551A1-WL010, 56216-WL000
RENAULT 55110-JY00A, 55111-JY00A, NISSAN 55110-JD000, 55110-JG000, 55110-JG00B, 55110-JG00E, 55110-JG01E
RENAULT 55110JD000
Підходить на такі авто: NISSAN RENAULT
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II Джип (J11, J11_)
NISSAN ROGUE
NISSAN X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
RENAULT KADJAR (HA_, HL_),
KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_)
Розміри:
Внутрішній діаметр ф14,2 мм L50 мм
Зовнішній діаметр ф 37,2 мм L36 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | NISSAN 55045-JY00C, 55110-4BA0A, 55110-JD000, 55110-JD00A, 55110-JE20A, 55110-JE20B, 55110-JG000, 55110-JG00B, 55110JG00E, 55110JG01E, 55111-4BA0A, 55111-JD00A, 55111-JE20A, 55111-JE20B, 55111-JG00A, 55111-JG00B, 551A0-WL010, 551A1-WL010, 56216-WL000 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 37.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Koleos, Qashqai |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
- Цена: 525 ₴





