ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА КАБИНЫ ПЕРЕДНИЙ VOLVO 3198836, 21111925, 3092136 Код/Артикул FW757783S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА КАБИНЫ ПЕРЕДНИЙ VOLVO 3198836, 21111925, 3092136
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
VOLVO 21111925
VOLVO 3198836
VOLVO 3092136
Підходить на такі авто: VOLVO
Volvo FH 2005г-
Volvo FH12 1993г- (A544696, B311774)
Volvo FH16 1993г.- (A544696, B311774)
Volvo FM 2005г.-
Volvo FM 12 1998-2005г
Volvo FM 9 2001-2005г
Розміри:
Внутрішній діаметр ф 14,2 мм L67 мм
Зовнішній діаметр ф 37 мм L30 мм (посадкове)
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VOLVO 21111925 VOLVO 3198836 VOLVO 3092136 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 67 мм |
| Диаметр внутренний | 2.214 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | FH |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | FH |
- Цена: 585 ₴





