ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК СТОЙКИ СТАБИЛИЗАТОРА ЗАДНЕГО NISSAN X-TRAIL, ROGUE, NISSAN QASHQAI, 55618-1KD0A Код/Артикул FW777483S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК СТОЙКИ СТАБИЛИЗАТОРА ЗАДНЕГО NISSAN X-TRAIL, ROGUE, NISSAN QASHQAI, RENAULT KADJAR, 55618-1KD0A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
NISSAN 55618-1KD0A, 55618-1VB0A, 55618-CY10A, 55618-JD00A, 55618-JD01A, 55618-JE20A, 55618-JY00B, 55619-CY10A, 55619-JD00A, 55619-JD01A, 55619-JE20A, 55619-JY00B
RENAULT 55618-JY00B, 55619-JY00B, NISSAN 55618-JD00A, 55618-JD01A, 55618-JE20A, 55618-JY00B
RENAULT 55618JD01A, 55618JE20A, 55618JY00B
Підходить на такі авто: NISSAN RENAULT
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II Джип (J11, J11_)
NISSAN ROGUE
NISSAN X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
RENAULT KADJAR (HA_, HL_),
KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_)
NISSAN JUKE (F15)
Розміри:
Внутрішній діаметр ф12,2 мм L40 мм
Зовнішній діаметр ф 29,7 мм L25 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | NISSAN 55618-1KD0A, 55618-1VB0A, 55618-CY10A, 55618-JD00A, 55618-JD01A, 55618-JE20A, 55618-JY00B, 55619-CY10A, 55619-JD00A, 55619-JD01A, 55619-JE20A, 55619-JY00B RENAULT 55618JD01A, 55618JE20A, 55618JY00B |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 25 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 29.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | X-Trail, Koleos, Qashqai |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Juke |
| Марка | Nissan |
- Цена: 357 ₴





