ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ FORD USA EXPLORER (U5_) BB53-3C377-A, BB5Z-3078-A Код/Артикул FW777490S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ FORD USA EXPLORER (U5_) BB53-3C377-A, BB5Z-3078-A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD BB53-3C377-A, BB5Z-3078-A, BB5Z-3078-B, BB5Z-3079-A, BB5Z-3079-B, BB5Z-3C377-A, BB5Z-3C377-B, GB5Z-3078-A, GB5Z-3078-B, GB5Z-3078-C, GB5Z-3078-D, GB5Z-3078-F, GB5Z-3079-A, GB5Z-3079-B, GB5Z-3079-C, GB5Z-3079-D, GB5Z-3079-E, GB5Z-3079-F, GB5Z-3079-G, GB5Z-3C377-A, GB5Z-3C377-B
Підходить на такі авто: FORD
FORD USA EXPLORER (U5_)
FORD EXPLORER TUB 2011-
FORD EXPLORER TUB 2011-2013
FORD EXPLORER TWJ 2013-
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 62 мм
Зовнішній діаметр 45,5 мм, довжина посадкова 38мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD BB53-3C377-A, BB5Z-3078-A, BB5Z-3078-B, BB5Z-3079-A, BB5Z-3079-B, BB5Z-3C377-A, BB5Z-3C377-B, GB5Z-3078-A, GB5Z-3078-B, GB5Z-3078-C, GB5Z-3078-D, GB5Z-3078-F, GB5Z-3079-A, |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Ford Motor Company BB533C377A |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 38 мм |
| Высота внутренняя | 62 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 45.5 мм |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Explorer |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Explorer |
| Марка | Ford |
- Цена: 1 233 ₴



