ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ПРОДОЛЬНОЙ РЕАКТИВНОЙ ТЯГИ FORD USA EXPLORER (U5_) BB5Z-5500-A Код/Артикул FW777446S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ПРОДОЛЬНОЙ РЕАКТИВНОЙ ТЯГИ FORD USA EXPLORER (U5_) BB5Z-5500-A, 8A83-5K792-AA
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD BB5Z-5500-A, 8A83-5K792-AA, BB53-5B674-AA, BB5Z-5500-A
Підходить на такі авто: FORD
FORD USA EXPLORER (U5_)
FORD EXPLORER
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,5 мм, довжина 60 мм
Зовнішній діаметр 64,7 мм, довжина посадкова 44мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD BB5Z-5500-A, 8A83-5K792-AA, BB53-5B674-AA, BB5Z-5500-A |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 44 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 64.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Explorer |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Explorer |
| Марка | Ford |
- Цена: 1 001 ₴






