ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ FORD USA EXPLORER (U5_) FLEX, LINCOLN MKS Код/Артикул FW777445S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ FORD USA EXPLORER (U5_) FLEX, LINCOLN MKS, MKT
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A, 8A8Z-5A649-C, 8A8Z-5A649-B, 8A8Z-5A638-B
FORD
Підходить на такі авто: FORD
FORD USA EXPLORER (U5_)
FORD EXPLORER
FLEX,
LINCOLN MKS, MKT
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,5 мм, довжина 55 мм
Зовнішній діаметр 50 мм, довжина посадкова 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD 8A8Z-5A638-B, 8A8Z-5A649-B, 8A8Z-5A649-C, BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | FORD 8A8Z-5A638-B, 8A8Z-5A649-B, 8A8Z-5A649-C, BB5Z-5B758-A, BB5Z-5B758-B, BB5Z-5B758-C, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B759-B, BB5Z-5B759-C, DB5Z-5B758-A, DB5Z-5B758-B, DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B759-B |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Диаметр внутренний | 16.5 мм |
| Диаметр внешний | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lincoln, Ford |
| Совместимость с моделью | MKS, Explorer |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Flex |
| Марка | Ford |
- Цена: 725 ₴




