ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ (КУЗОВНОЙ) GM MATIZ SPARK QQ SUZUKI IGNIS JIMNY Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ (КУЗОВНОЙ) DAEWOO MATIZ CHEVROLET SPARK CHERY QQ SUZUKI IGNIS JIMNY 96346531
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 96346531
SUZUKI 09319-12038, 4620170H00, 46201-70H00, 4620180G00, 46201-80G00, 4620180G50, 46201-80G50, 4620180G51, 46201-80G51, 4620183E00, 46201-83E00, 4620183E01, 46201-83E01, 4620186G00, 46201-86G00, 4620270H00, 46202-70H00, 4620280G00, 46202-80G00, 4620280G50, 46202-80G50, 4620283E00, 46202-83E00, 4620283E01, 46202-83E01, 4620286G00, 46202-86G00
CHEVROLET 96318362, 96346531
DAEWOO 4620050A00000, 46200-50A00-000, 4620050A01000, 46200-50A01-000, 96318362, 96346531, 96610090
OPEL 09210964, 47 05 163, 47 05 164, 47 06 002, 47 06 813, 4706002, 4706813, 9208695, 9208697
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO OPEL SUZUKI CHERY CHANA
CHERY QQ S11
CHEVROLET MATIZ (M200, M250), SPARK (M100)Spark II (M200)
DAEWOO MATIZ (M100, M150), TICO (KLY3) Matiz (M200,M250)
OPEL AGILA (A) (H00)
SUZUKI ALTO I (0S), Suzuki Ignis RG413/RG415 2003-2008, Suzuki Jimny SN413 1998-, Suzuki Wagon R RC410(E27)/RC413(E35)2004-
CHANA BENNI
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжини 65 мм
Зовнішній діаметр 46 мм, довжина 50 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96346531, SUZUKI 09319-12038, |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 50 мм |
| Высота внутренняя | 65 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 46 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Chevrolet, Suzuki, Opel, Chana, Daewoo, Chery |
| Совместимость с моделью | Jimny |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Jimny |
| Марка | Suzuki |
- Цена: 570 ₴


