ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ DAEWOO MATIZ GM SPARK CHERY QQ SUZUKI IGNIS JIMNY Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ DAEWOO MATIZ CHEVROLET SPARK CHERY QQ SUZUKI IGNIS JIMNY 96318362
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
GM 96318362,
Chery S11-3301050,
GENERAL MOTORS 96318362, 96346531
SUZUKI 09319-12039, 09319-12039-000, 46200-70H00, 46200-70H00-000, 46201-70H00, 46201-80G51, 46201-86G00, 46201-86G00-000, 46202-70H00, 46202-86G00, 46202-86G00-000, 46282-81A00, 46282-81A00-000, 46282-81A30, 46282-81A30-000 Suzuki 46282-81A30-000, Suzuki 09319-12038-000, Suzuki 45200-81A02-000, Suzuki 46210-82CB0-000 CHERY S11-3301010, S11-3301060
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO OPEL SUZUKI CHERY CHANA
CHERY QQ S11
CHEVROLET MATIZ (M200, M250), SPARK (M100)Spark II (M200)
DAEWOO MATIZ (M100, M150), TICO (KLY3) Matiz (M200,M250)
OPEL AGILA (A) (H00)
SUZUKI ALTO I (0S), Suzuki Ignis RG413/RG415 2003-2008, Suzuki Jimny SN413 1998-, Suzuki Wagon R RC410(E27)/RC413(E35)2004-
CHANA BENNI
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжини 59,5 мм
Зовнішній діаметр 52 мм, довжина 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GM 96318362, Chery S11-3301050, Suzuki 46282-81A30-000, Suzuki 09319-12038-000, Suzuki 45200-81A02-000, Suzuki 46210-82CB0-000 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 59.5 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 52 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Chevrolet, Suzuki, Opel, Chana, Daewoo, Chery |
| Совместимость с моделью | Jimny |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Jimny |
| Марка | Suzuki |
- Цена: 570 ₴


