ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ MAZDA CX-9 (TC) USA,MAZDA CX-, MAZDA 3, MAZDA 6 Код/Артикул FW777438S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ MAZDA CX-9 (TC) USA,MAZDA CX-, MAZDA 3, MAZDA 6, TK48-34-470A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
MAZDA TK48-34-470A, TK48-34-470, KDY534470A, KD35-34-470E, KD35-34-470C, KD3534470B, KD35-34-350R, KD35-34-350P, KD35-34-350L, KD35-34-350J, KD35-34-350H, KD35-34-350G, KD35-34-350D, KD35-34-300R, KD35-34-300P, KD35-34-300L
Підходить на такі авто: MAZDA
MAZDA 3 (BM, BN), 3 седан (BM_, BN_),
MAZDA 6 седан (GJ, GL), 6 универсал (GJ, GL),
MAZDA CX-5 (KE, GH), CX-5 (KF),
MAZDA CX-9 (TC)
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 53 мм
Зовнішній діаметр 39,6 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | MAZDA TK48-34-470A, TK48-34-470, KDY534470A, KD35-34-470E, KD35-34-470C, KD3534470B, KD35-34-350R, KD35-34-350P, KD35-34-350L, KD35-34-350J, KD35-34-350H, KD35-34-350G, KD35-34-350D, KD35-34-300R, KD35-34-300P, KD35-34-300L |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 53 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 39.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-9 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mazda |
- Цена: 525 ₴









