ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПРОДОЛЬНОЙ РЕАКТИВНОЙ ТЯГИ FORD USA EXPLORER, HYUNDAI ix35,TUCSON Код/Артикул FW777442S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПРОДОЛЬНОЙ РЕАКТИВНОЙ ТЯГИ FORD USA EXPLORER (U5_) HYUNDAI ix35, TUCSON
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A,
HYUNDAI 55253-D7000
Підходить на такі авто: FORD HYUNDAI KIA
FORD USA EXPLORER (U5_)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), TUCSON (JM), TUCSON (TL, TLE),
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE),
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 45 мм
Зовнішній діаметр 40 мм, довжина посадкова 31мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | "FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A, HYUNDAI 55253-D7000" |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A, |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 31 мм |
| Высота внутренняя | 45 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Kia, Hyundai, Ford |
| Совместимость с моделью | ix35, Sportage, Tucson |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | ix35 |
| Марка | Hyundai |
- Цена: 510 ₴




