ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА АМОРТИЗАТОРА ПЕРЕДНЕГО НИЖНЯЯ RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 7700310737 Код/Артикул FW777796S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА АМОРТИЗАТОРА ПЕРЕДНЕГО НИЖНЯЯ RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 7700310737
Оригінальні номери:
NISSAN 5611100QAA, 106946
OPEL 4402986, 4417955, 4500240, 4500686, 9160540, 9110986, 8200024946, 9160986, 7700310737
RENAULT 9160986, 9160540, 7700310737, 8200715101, 8200024946, 4500240, 4417955, 4402986
Підходить на такі авто: RENAULT OPEL NISSAN
Renault Master II, Master III; Opel Movano-A 1998-2010; Nissan Interstar (X70) 2002-
NISSAN INTERSTAR Автобус (X70), INTERSTAR Фургон (X70)
OPEL MOVANO A Автобус (X70), MOVANO A Фургон (X70), MOVANO A Платформа/шасі (X70)
RENAULT MASTER II Автобус (JD), MASTER II Фургон (FD), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 52 мм
Зовнішній діаметр 36 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | OPEL 4402986, 4417955, 4500240, 4500686, 9160540, 9110986 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | NISSAN 5611100QAA, 106946. 8200024946, 9160986, 7700310737 RENAULT 9160986, 9160540, 7700310737, 8200715101, 8200024946, 4500240, 4417955, 4402986 |
| Страна производитель | Украина |
| Совместимость с моделью | Master |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault, Opel |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 36 |
| Внутренний диаметр | 14 мм |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Диаметр внешний | 36 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Мoдель | Movano |
| Марка | Opel |
| Место установки | Передний |
- Цена: 375 ₴




