ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА DAEWOO MATIZ CHEVROLET SPARK CHERY QQ SUZUKI ALTO GM 96380613 Код/Артикул FW777738S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА DAEWOO MATIZ CHEVROLET SPARK CHERY QQ SUZUKI ALTO GM 96380613
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
GM 96380613,CHEVROLET 96380586, 96380613
DAEWOO 4705172, 96380586, 96380613
OPEL 4703860, 4706664, 9212533, 96316765, 96380613
SUBARU 4526177A10
SUZUKI 0931910030, 96380586
VAUXHALL 4705172, 9212533, 96380586
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO OPEL SUZUKI CHERY CHANA SUBARU
CHERY QQ
CHEVROLET MATIZ (M200, M250), SPARK SPARK (M100) (M200)
DAEWOO MATIZ (M100, M150), MATIZ (M300), TICO (KLY3) Matiz (M100)Tico II (KLY3), Matiz (M200,M250),
OPEL AGILA (A) (H00)
SUBARU JUSTY III (G3X)
SUZUKI ALTO I (0S), Alto (SS80)Alto FF IV (FF)Alto II (EC)Alto III (EF)ALTO II Хетчбек, ALTO III (EC), ALTO IV (EF, SH410_), SUPER CARRY Автобус (ED), CARRY Фургон (FD), IGNIS I (FH), WAGON R+ Хетчбек (EM)
UZ-DAEWOO MATIZ Хетчбек
CHANA BENNI
Розміри:
Внутрішній діаметр 10,2 мм, довжина 52 мм
Зовнішній діаметр 28 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GM 96380613,CHEVROLET 96380586, 96380613 |
| Производитель | Alto |
| Кросс-номери | DAEWOO 4705172, 96380586, 96380613 OPEL 4703860, 4706664, 9212533, 96316765, 96380613 SUBARU 4526177A10 SUZUKI 0931910030, 96380586 VAUXHALL 4705172, 9212533, 96380586 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Диаметр внутренний | 10.2 мм |
| Диаметр внешний | 28 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Chevrolet, Suzuki, Opel, Chana, Daewoo, Chery, Subaru |
| Совместимость с моделью | Matiz, Ignis, Spark, Justy, Agile |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | |
| Марка | Chery |
- Цена: 450 ₴


