ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХНЯЯ RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 8200024936 Код/Артикул FW777388S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВАЯ ВТУЛКА АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХНЯЯ RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 8200024936
Оригінальні номери:
NISSAN 106935, 106938, 5621000QAD, 5621000QAE, 5621000QAG
OPEL 4403419, 4403455, 4404010, 4404014, 4404015, 4404016, 4404017, 4417950, 4500241, 4500242, 4500243, 7700310740, 7700310741, 7700310742, 7700314746, 7700314747, 8200024935, 8200024936, 8200024938, 8200024939, 8200024940, 8200699317, 8200715148, 9111419, 9111455, 9112010, 9112014, 9112015, 9112016, 9112017, 9160541, 9160542, 9160543
RENAULT 4403419, 4403455, 4404010, 4404014, 4404015, 4404016, 4404017, 4417950, 4500241, 4500242, 4500243, 7700310740, 7700310741, 7700310742, 7700314746, 7700314747, 8200024935, 8200024936, 8200024938, 8200024939, 8200024940, 8200324495, 8200699317, 8200715106, 8200715148, 8200715149, 9111419, 9111455, 9112010, 9112014, 9112015, 9112016, 9112017, 9160541, 9160542, 9160543
Підходить на такі авто: RENAULT OPEL NISSAN
Renault Master II, Master III; Opel Movano-A 1998-2010; Nissan Interstar (X70) 2002-
NISSAN INTERSTAR Автобус (X70), INTERSTAR Фургон (X70)
OPEL MOVANO A Автобус (X70), MOVANO A Фургон (X70), MOVANO A Платформа/шасі (X70)
RENAULT MASTER II Автобус (JD), MASTER II Фургон (FD), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 32 мм
Зовнішній діаметр 29/32.7 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | NISSAN 5621000QAG |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault, Opel |
| Совместимость с моделью | Movano, Interstar, Master |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 28 |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Высота внутренняя | 32 мм |
| Диаметр внешний | 32 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Марка | Nissan |
| Материал | Полиуретан |
| Место установки | Задний |
| Основные атрибуты | |
| Кросс-номери | RENAULT 82 00 715 148, OPEL 4403455 |
- Цена: 372 ₴



