ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РУЛЕВОЙ ТЯГИ DAEWOO LANOS NEXIA OPEL KADETT Land Rover Freelander ВАЗ 2110, 2111 Код/Артикул FW777158S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РУЛЕВОЙ ТЯГИ DAEWOO LANOS NEXIA OPEL KADETT Land Rover Freelander ВАЗ 2110, 2111, 2112 КАЛИНА
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 96275016,
Zaz TF69Y0-3414053,
05018125AA, 07846480, 07848281, 07848282, 3 22 125, 3 22 126, 3 24 038, 3 24 039, 322126, 7848281, 7848282, 96216618, 96216622, 96275014, 96275016, 96275017, K05018125AA, QFK000070, QFK100085
Підходить на такі авто: DAEWOO ВАЗ ROVER
ВАЗ 2110, 2111, 2112 КАЛИНА
Freelander (LN/L314) Freelander Soft Top (L314)1.8 i 16V [18 K4F] 120 л.с. Бензиновый 1998 - 2006 Land Rover Freelander 1 gen. (L314) Кроссовер (1997-2006)
Chevrolet Lanos (T100) (1997-2019)
Daewoo Lanos (KLAT) Седан (1997-2019) Daewoo Lanos (KLAT) Хетчбек (1997-2019)
Daewoo Nexia (KLETN) (1995-2008)Daewoo Nexia Rest (KLETN) (2008-2016)
Opel Kadett 6 gen. (E) Кабріолет (1986-1993)Opel Kadett 6 gen. (E) Седан (1984-1991)Opel Kadett 6 gen. (E) Універсал (1984-1991)Opel Kadett 6 gen. (E) Фургон (1984-1991)Opel Kadett 6 gen. (E) Хетчбек (1984-1991)Opel Kadett 6 gen. Combo (E) Фургон (1986-1994)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 24 мм
Зовнішній діаметр 29,6 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96275016, Zaz TF69Y0-3414053, 05018125AA, 07846480, 07848281, 07848282, 3 22 125, 3 22 126, 3 24 038, 3 24 039, 322126, 7848281, 7848282, 96216618, 96216622, 96275014, 96275016, 96275017, K05018125AA, QFK000070, QFK100085 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 24 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 29.6 мм |
| Совместимость с маркой | Land Rover, Daewoo, Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | 2112, 2111, Kadett, Nexia, Sens, Freelander, 2110, 21123 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Nexia |
| Марка | Daewoo |
- Цена: 295 ₴





