ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА NISSAN QASHQAI X-TRAIL, RENAULT KOLEOS, 54400-1DA1C К-Т Код/Артикул FW777487K

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА NISSAN QASHQAI X-TRAIL, RENAULT KOLEOS, 54400-1DA1C
Ціна за комплект.
Оригінальні номери:
NISSAN 54400-1DA1C, 54400-1KA0A, 54400-1KA0B, 54400-1KA1A, 54400-1KB0A, 54400-1KK0A, 54400-1KK1A, 54400-1KK2A, 54400-1YA0A, 54400-1YA1A, 54400-1YA1B, 54400-3NA0A, 54400-4BK0D, 54400-4CL0C, 54400-BA60A, 54400-BB00A, 54400-JD000, 54400-JG00A, 54400-JG01B, 54400-JG03B, 54400-JG300, 54400-JG30A, 54400-JG31A, 54400-JG31B, 54400-JG32A, 54400-JG32B, 54400-JG700, 54400-JG71A, 54400-JM000, 54466-EN100, 54466-EN11A, 54466-JD000
RENAULT 54400-JY00A, 54400-JY20A
NISSAN 54400-1DA1C, 54400-1YA0A, 54400-1YA1A, 54400-1YA1B, 54400-4BK0D, 54400-4CL0C, 54400-BB00A, 54400-EN000, 54400-EN00A, 54400-EN01A, 54400-JD000, 54400-JG00A, 54400-JG01B, 54400-JG03B, 54400-JG300, 54400-JG30A, 54400-JG31A, 54400-JG31B, 54400-JG32A, 54400-JG32B, 54400-JG700, 54400-JG71A, 54400-JM000, 54467-BR00A, 54467-EN100, 54467-EN11A, 54467-JD000, 54467-JD00A
RENAULT 54400-JY00A, 54400-JY20A, 54467JD00A
Підходить на такі авто: NISSAN RENAULT
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II Джип (J11, J11_),
X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
RENAULT KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_)
Розміри: FW777487S сайлентблок переднього підрамника задній - 2шт.
Внутрішній діаметр 17,2мм, довжина 112мм
Зовнішній діаметр 43 мм, довжина посадкове 30 мм
Розміри: FW777488S сайлентблок переднього підрамника передній - 2шт.
Внутрішній діаметр 18,5 мм, довжина 144 мм
Зовнішній діаметр 48,3 мм, довжина посадкове 25 мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Nissan 544001DA1C |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 27 мм |
| Высота внутренняя | 144 мм |
| Диаметр внутренний | 18.5 мм |
| Диаметр внешний | 48.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | X-Trail, Koleos, Qashqai |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
- Цена: 4 312 ₴







