ПОЛИУРЕТАНОВЫЕ ВТУЛКИ САЙЛЕНТБЛОКИ ПЕРЕДНЕГО НИЖНЕГО РЫЧАГА 4013A209, 4056A121 MITSUBISHI PAJERO, КОМПЛЕКТ Код/Артикул FW777788K

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЕ ВТУЛКИ САЙЛЕНТБЛОКИ ПЕРЕДНЕГО НИЖНЕГО РЫЧАГА 4013A209, 4056A121 MITSUBISHI PAJERO, КОМПЛЕКТ
Оригінальні номери:
MITSUBISHI 4013A209
MITSUBISHI MR496796, MR496795, 4013A214, 4013A213, MR 4013A210 496795 MR496796 4013A209 4013A210 4013A214 4013A213
MITSUBISHI MR 374520 MITSUBISHI 4056A121, 4056A1218, MR374520, MR554271
MITSUBISHI MR 418547
Підходить на такі авто:
PAJERO V83W (V80,90#)(V8,9# ), PAJERO/MONTERO V87W (V80,90#), PAJERO/MONTERO LONG V93W (V90# ), PAJERO/MONTERO SHORT V83W (V80# ) PAJERO WAGON IV 3.2, 3.8, 3.5, 3.0 PAJERO WAGON III 3.2, 3.8, 3.5, 3.0 Pajero III (V7 W; V6 W), Pajero III Вездеход открытый (V6 W; V7 W), Pajero IV (V8 W; V9 W)
MONTERO V75W (V75,77W), PAJERO PAJERO/MONTERO V73W, PAJERO/MONTERO LONG V73W (V70# ), PAJERO/MONTERO SHORT V63W,V65W,V66W,V67W MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W), PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W), PAJERO IV (V8_W, V9_W)
MONTERO V75W (V75,77W), PAJERO V63W (V60,70#), PAJERO/MONTERO V64W (V60,70#), PAJERO/MONTERO LONG V73W (V70# ), PAJERO/MONTERO SHORT V63W (V60# )V83W (V80# ) MITSUBISHI PAJERO II (V3_W), PAJERO III (V7_W, V6_W), PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W), PAJERO IV (V8_W, V9_W), PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W)
Розміри: FW777787S
Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 76мм
Зовнішній діаметр 48,2мм, довжина 55мм
Розміри: FW777788S
Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 76мм
Зовнішній діаметр 52,2мм, довжина 55мм
Розміри: FW777782S
Внутрішній діаметр 29 мм, 25мм
Розміри: FW777784S
Внутрішній діаметр 23 мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | MITSUBISHI 4013A209 MITSUBISHI 4056A121, 4056A1218, MR374520, MR554271 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 55 мм |
| Высота внутренняя | 76 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mitsubishi |
| Совместимость с моделью | Pajero |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Pajero |
- Цена: 3 290 ₴







