ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА ПЕРЕДНИЙ FORD USA EXPLORER LINCOLN MKS FLEX BB5Z 5C145-C Код/Артикул FW777448S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА ПЕРЕДНИЙ FORD USA EXPLORER LINCOLN MKS FLEX BB5Z 5C145-C
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD BB5Z 5C145-C; BB5Z 5400155-B
Підходить на такі авто: FORD LINCOLN
FORD USA EXPLORER V 2011-, Explorer TUB 2011-, Explorer LIGHT TRUCK, Explorer TWJ 2013-
Lincoln MKS,
Flex LIGHT TRUCK
Розміри:
Внутрішній діаметр 28,8мм, довжина 95,5мм
Зовнішній діаметр 75мм, довжина 74мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD BB5Z 5C145-C; BB5Z 5400155-B |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | FORD BB5Z 5C145-C; BB5Z 5400155-B |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 74 мм |
| Высота внутренняя | 95.5 мм |
| Диаметр внутренний | 28.8 мм |
| Диаметр внешний | 75 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lincoln, Ford |
| Совместимость с моделью | MKS, Explorer |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Explorer |
| Марка | Ford |
- Цена: 2 100 ₴







