ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ MAZDA CX-9 (TC) USA 2016-, TK48-34-461 Код/Артикул FW777437S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ MAZDA CX-9 (TC) USA, TK48-34-461
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
MAZDA TK48-34-461
Підходить на такі авто: MAZDA
MAZDA CX-9 (TC) USA 2016-
Розміри:
Внутрішній діаметр 26,9 мм, довжина 72 мм
Зовнішній діаметр 66,1 мм, довжина посадкова 84мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | MAZDA TK48-34-461 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 84 мм |
| Высота внутренняя | 72 мм |
| Диаметр внутренний | 26.9 мм |
| Диаметр внешний | 66.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-9 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | CX-9 |
| Марка | Mazda |
- Цена: 2 100 ₴









