RENAULT LOGAN SANDERO DACIA LADA LARGUS DOKKER SANDERO/STEPWAY ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА Код/Артикул FW777381S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА RENAULT DACIA DOKKER, LODGY, LOGAN, SANDERO/STEPWAY, NISSAN BLUEBIRD SYLPHY
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
RENAULT
LADA
NISSAN
RENAULT 60 01 550 912, 60 01 550 911, 60 01 550 910,
DACIA 60 01 547 520, 60 01 549 181, 60 01 549 182
Підходить на такі авто: RENAULT DACIA LADA NISSAN
RENAULT DOKKER, LODGY (JS_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), LOGAN II Універсал (K8_), SANDERO/STEPWAY I (BS_)
DACIA DOKKER Мінівен (KE_), DOKKER Express Фургон/мінівен, LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), LOGAN II, LODGY (JS_), SANDERO
NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 46 мм,
Зовнішній діаметр 37 мм, довжина 29 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | RENAULT 60 01 550 912 60 01 550 911 60 01 550 910 DACIA 60 01 547 520 60 01 549 181 60 01 549 182 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 29 мм |
| Высота внутренняя | 46 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Dacia, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Bluebird, Dokker, Logan, Sandero |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Logan |
| Марка | Renault |
- Цена: 1 960 ₴

