ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ HONDA ACCORD 2012-2020г. USA 51350-T2A-A01, 51350-T2A-A02 Код/Артикул FW777481S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ HONDA ACCORD 2012-2020гг. USA 51350-T2A-A01, 51350-T2A-A02
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
HONDA 51350-T2A-A01, 51350-T2A-A02, 51350-T2A-A03, 51360-T2A-A01, 51360-T2A-A02, 51360-T2A-A03
Підходить на такі авто: HONDA
Honda Accord CR (2012-) ACCORD IX Ліфтбек (CR) ACCORD HYBRID LFA AT, ACCORD 5AT,6AT,CVT, ACCORD HYBRID CVT
Розміри:
Внутрішній діаметр 26,2мм, довжина 60мм,
Зовнішній діаметр 75мм, довжина 61мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | HONDA 51350-T2A-A01, 51350-T2A-A02, 51350-T2A-A03, 51360-T2A-A01, 51360-T2A-A02, 51360-T2A-A03 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 61 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 26.2 мм |
| Диаметр внешний | 75 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Accord |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Accord |
| Марка | Honda |
- Цена: 1 960 ₴









