ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ FORD EDGE USA 2015- MONDEO MK FUSION MK F2GZ-3078-B Код/Артикул FW777452S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ FORD EDGE USA 2015- MONDEO MK FUSION MK F2GZ-3078-B
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
F2GZ-3078-B, F2GZ-3078-C, F2GZ-3078-D, K2GZ-3078-A, MCF-2369, MCF-2336, MCF-2463, MCF-2448, 060379G, 060378G, 2180769, 5303329, 1927132, 1927131, 2180767, FDAB-084S, FDAB084S, FDAB-085BLH, FDAB085BLH, FDAB-085BRH, FDAB085BRH, GS7Z-3078-B, GS7Z-3078-A, MCF-2403, GS7Z-3079-B, GS7Z-3079-A, MCF-2404, GS7Z3078B, GS7Z3078A, MCF2403, GS7Z3079B, GS7Z3079A, MCF2404, FG9Z3078E, FG9Z3079E, FG9Z-3078-E, FG9Z-3079-E, F2GZ-3078-C, F2GZ-3079-C, F2GZ3078C, F2GZ3079C, F2GZ-3079-B, F2GZ-3078-B, F2GZ3079B, F2GZ3078B, K201329,
FORD
FORD MOTOR COMPANY
FORD USA
LINCOLN
Підходить на такі авто: FORD LINCOLN
FORD USA
Ford Edge Mk II (2015- )
Lincoln Nautilus/MKX Mk II (2015- )
Ford Mondeo Mk V (2014- )
FORD MONDEO V Ліфтбек (CD), MONDEO V Хетчбек (CE), MONDEO V Turnier (CF)
Ford Fusion Mk II (2013- )
Розміри:
Внутрішній діаметр 22,5мм/26мм
Зовнішній діаметр 73,6мм, довжина 78мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD USA DG9Z-3078-A, DG9Z-3078-B, FG9Z-3078-A, FG9Z-3078-C, GS7Z-3078-A, GS7Z-3078-B LINCOLN DG9Z-3078-A, DG9Z-3078-B, FG9Z-3078-A, FG9Z-3078-C, GS7Z-3078-A, GS7Z-3078-B |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 78 мм |
| Диаметр внутренний | 22.5 мм |
| Диаметр внешний | 73.6 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lincoln, Ford |
| Совместимость с моделью | Mondeo, Fusion |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Mondeo |
| Марка | Ford |
- Цена: 1 400 ₴








