ОПОРА КПП ПОЛІУРИТАНОВА MERCEDES-BENZ SPRINTER VW LT 901 242 14 13, 901 242 15 13, VW 2D0 199 379 B, 2D0 399 Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ОПОРА КПП ПОЛІУРИТАНОВА
Оригінальні номери
CHRYSLER
DODGE
MERCEDES-BENZ
VW
Застосовність
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902), SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902), SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902), SPRINTER 3-t Автобус (B903), SPRINTER 3-t Фургон (B903), SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903), SPRINTER 4-t Фургон (B904), SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904), VARIO Тягач, VARIO Платформа/шасі (B670, B668, B667), VARIO Фургон (B667, B670, B668), VARIO Відкидна платформа
VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK), LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH), LT 28-46 II Платформа/шасі (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)
Розміри:
Внутрішній діаметр 10,5мм, довжина 88 мм,
Зовнішній діаметр 73 мм, довжина 55 мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | MERCEDES-BENZ 901 242 14 13, 901 242 15 13, A901 242 14 13, A901 242 15 13 VW 2D0 199 379 B, 2D0 399 201 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Vario, LT28, Sprinter |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Автобус |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 55 м |
| Высота внутренняя | 88 мм |
| Диаметр внешний | 73 мм |
| Диаметр внутренний | 10.5 мм |
| Мoдель | LT28 |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Цена: 1 305 ₴







