ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА ЗАДНИЙ NISSAN QASHQAI X-TRAIL, RENAULT KOLEOS, 54400-1DA1C Код/Артикул FW777487S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА ЗАДНИЙ NISSAN QASHQAI X-TRAIL, RENAULT KOLEOS, 54400-1DA1C
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
NISSAN 54400-1DA1C, 54400-1YA0A, 54400-1YA1A, 54400-1YA1B, 54400-4BK0D, 54400-4CL0C, 54400-BB00A, 54400-EN000, 54400-EN00A, 54400-EN01A, 54400-JD000, 54400-JG00A, 54400-JG01B, 54400-JG03B, 54400-JG300, 54400-JG30A, 54400-JG31A, 54400-JG31B, 54400-JG32A, 54400-JG32B, 54400-JG700, 54400-JG71A, 54400-JM000, 54467-BR00A, 54467-EN100, 54467-EN11A, 54467-JD000, 54467-JD00A
RENAULT 54400-JY00A, 54400-JY20A, 54467JD00A
Підходить на такі авто: NISSAN RENAULT
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II Джип (J11, J11_),
X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR)
RENAULT KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_)
Розміри:
Внутрішній діаметр 17,2мм, довжина 112мм
Зовнішній діаметр 43 мм, довжина посадкове 30 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Nissan 544001YA0A; Renault 54467JD00A |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 32 мм |
| Высота внутренняя | 112 мм |
| Диаметр внутренний | 17.2 мм |
| Диаметр внешний | 43 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | X-Trail, Koleos, Qashqai |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Koleos |
| Марка | Renault |
- Цена: 1 160 ₴









